A103 Vialler için Dikey Döner Çevresel Etiketleme Sistemi

Colamark Technologies

A103 Vialler için Dikey Döner Çevresel Etiketleme Sistemi

A103 vialler, ampuller ve ince şişeler gibi kendi tabanları üzerinde hareket halindeyken dengeli olarak ilerleyemeyen küçük ilaç ürünlerinin yüksek hassasiyet seviyelerinde etiketlenmesi için tasarlanmıştır.

A103 vialler, ampuller ve ince şişeler gibi kendi tabanları üzerinde hareket halindeyken dengeli olarak ilerleyemeyen küçük ilaç ürünlerinin yüksek hassasiyet seviyelerinde etiketlenmesi için tasarlanmıştır. Sistem bir besleme döner tablası kullanarak ve etiketleme için 3 noktalı çevirme yöntemi ile etiketleme süreci boyunca şişelerin dengeli olarak etiketlenmesini kontrol altında tutar ve yüksek hassasiyetlerde bir etiketleme gerçekleştirir. Eşsiz yastıklama yöntemi sayesinde yüksek hızlarda çalışıyorken bile şişe kırılmalarının önüne geçilir. Ürün incelemeleri yüksek hızlarda bile hassasiyetle gerçekleşir ve patentli pozitif itmeli ayırma yıldızı, inceleme sonrasında hatalı ürünlerin doğru bir biçimde atılmasını sağlar.

  • Tepsiden tepsiye yükleme ve toplama
  • Etiketleme ve inceleme için ayırıcı döner tabla
  • Ayırma yıldızı

Colamark hakkında

Çin’in Guangzhou Ekonomik ve Teknolojik Gelişim Bölgesinde yer alan Colamark, otomatik etiketleme ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretiminin yanında üretim hatlarının etiketleme süreçlerine yönelik ekipman üretimi ve entegrasyonu konularında faaliyet göstermektedir.

Colamark’ın çekirdek kadrosu Çin’in otomatik etiketleme endüstrisinin öncülerinden gelmektedir. Ekip, otomatik etiketleme teknolojisini ülkeye 80’lerde tanıtmış, ve o yıllardan günümüze ilaç, kişisel bakım, gıda ve içecek, akıllı kartlar ve tütün endüstrilerinde pek çok eşsiz çözüm üretmiştir.