A105 -Vialler için Dikey Döner Çevresel Etiketleme Sistemi

Colamark Technologies

A105 -Vialler için Dikey Döner Çevresel Etiketleme Sistemi

İlaç endüstrisi

A105 özellikle konveyör üzerinde dengeli olarak ilerleyemeyen vial veya benzeri ince ilaç şişeleri üzerine yüksek hızlı yüksek hassasiyetli etiketleme için tasarlanmıştır.

Konveyör üzerinde dengeli bir ilerleme sağlar. Tepsiden tepsiye operasyon ve aralama vidası tek başına çalışma için de uygundur. Pozisyonlama ünitesi, 3 noktalı hizalama yöntemini kullanarak ekstra taşıma dengesi, etiketleme hassasiyeti ve inceleme/ıskartaya ayırma için hassas şişe takibine olanak sağlar. Eşsiz esnek tamponlama mekanizması yüksek hızlarda çalışıyorken bile şişe kırılmalarına engel olur.

Colamark hakkında

Çin’in Guangzhou Ekonomik ve Teknolojik Gelişim Bölgesinde yer alan Colamark, otomatik etiketleme ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretiminin yanında üretim hatlarının etiketleme süreçlerine yönelik ekipman üretimi ve entegrasyonu konularında faaliyet göstermektedir.

Colamark’ın çekirdek kadrosu Çin’in otomatik etiketleme endüstrisinin öncülerinden gelmektedir. Ekip, otomatik etiketleme teknolojisini ülkeye 80’lerde tanıtmış, ve o yıllardan günümüze ilaç, kişisel bakım, gıda ve içecek, akıllı kartlar ve tütün endüstrilerinde pek çok eşsiz çözüm üretmiştir.

Ürün Fotoğrafları