A210 Önceden Doldurulmuş Şırıngalar için Yatay Etiketleme Sistemi

Colamark Technologies

A210 Önceden Doldurulmuş Şırıngalar için Yatay Etiketleme Sistemi

A210 önceden doldurulmuş şırıngalar ve benzeri ince silindirik şişeler için esnek bir etiketleme sistemidir.

A210 önceden doldurulmuş şırıngalar ve benzeri ince silindirik şişeler için esnek bir etiketleme sistemidir. Yapısındaki yarı otomatik şırınga ayırıcı şırıngaların kolaylıkla yüklenmesine olanak sağlar. Yatay besleme konveyörü yüksek hızda ekstra hassasiyette etiketlemeyi garantiler. Etiketlenmiş şırıngalar çıkışta toplanır. Diğer silindirik ürünler için etiketlenmiş şişeleri iç paketleme tray’lerine yerleştiren opsiyonel tray yerleştirici kullanılabilir. Ayrıca opsiyonel kameralı inceleme ve otomatik red ünitesi takılabilir.

Colamark hakkında

Çin’in Guangzhou Ekonomik ve Teknolojik Gelişim Bölgesinde yer alan Colamark, otomatik etiketleme ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretiminin yanında üretim hatlarının etiketleme süreçlerine yönelik ekipman üretimi ve entegrasyonu konularında faaliyet göstermektedir.

Colamark’ın çekirdek kadrosu Çin’in otomatik etiketleme endüstrisinin öncülerinden gelmektedir. Ekip, otomatik etiketleme teknolojisini ülkeye 80’lerde tanıtmış, ve o yıllardan günümüze ilaç, kişisel bakım, gıda ve içecek, akıllı kartlar ve tütün endüstrilerinde pek çok eşsiz çözüm üretmiştir.