Hitachi’nin gözde serisi UX serisinden büyük bir atılım geldi. Şık ve yenilikçi teknolojileriyle dikkatleri üstüne toplayan UX serisi ailesinin yeni modeli UX-2 ‘nin önemli özellikleri dikkatleri üzerine çekiyor.  UX-2 yenilenmiş ve gelişmiş özellikleriyle piyasadaki yerini hızla almaya başladı.

Ailemizin yeni üyesi UX-2, kullanıcılarına büyük kolaylıklar sunmakta. Hitachi teknik ekibi, CIJ teknolojisinde sık karşılaşılan sorunlardan biri olan kafa temizliğinin en uygun, en güvenli, en hızlı halini ortaya koydu. Safe Clean Teknolojisi ile yeni bir teknolojiye daha imzasını attı.

Peki Nedir Safe Clean Teknolojisi ?

UX-2 makineler ile uyumlu olarak gelmektedir. Kullanıcının girdiği ayarlar ve süreler doğrultusunda kafa temizliğinin güvenli ve kontrollü bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Safe Clean aparatına yerleştirilen yazıcı kafası, doğru açıda ve basınçta yerleştirilen make-up çıkış delikleri ile temizlenmektedir. Bu sayede makinenizi korumaya almış olursunuz.

Daha uzun ömür, daha az hat duruş süreleri ve el ile temizlemede doğabilecek iş kazalarının önüne geçerek kolay bir kullanım sağlarsınız. Biz Hitachi ailesinin yeni ve rekabetçi modeli UX-2’yi çok sevdik. Peki ya siz?

Artan üretim azalan tüketim ile firmalarımız daha rekabetçi

Sarf tüketim maliyetleri birçok kullanım şekline göre değişiklik göstermektedir. Sarf tüketimleri yazı şekline, boyutuna, yazdırma alanına, eklenecek olan barkod ve şekillere bağlı olarak değişmektedir. Hitachi özellikle UX serileri ile bu konuda rekabeti en üst düzeye çıkartıyor. Birim kodlama başına harcanan sarf tüketim maliyetleri ile pazarda önemli düzeyde ön plana çıkmaktadır.

Sektörde en çok karşılaşılan make-up harcama maliyetlerine en iyi çözümleri geliştiriyoruz.

Özel Bir Yardımcı  

UX-2 serisi ile beraber yenilikçi bir çözüm daha! CIJ teknolojisinde kafa temizliğinin önüne geçmek için Hitachi’nin güzel atılımları bizleri kendine çekiyor. Tüm mürekkep püskürtmeli cihazlarda meydana gelen, elektrodlar da mürekkep birikmesine karşı önlemimizi aldık.

UX-2 ile beraber gelen, Temiz Kalan Baskı Kafası Tasarımı ile elektrodlarda birikecek olan mürekkebin birikmesine engel oluyoruz. Daha az kafa temizliği ve daha fazla üretim süreleri ile memnuniyeti ve rekabetçiliği arttırıyoruz.