B200 - Blister Ambalajlama Makinesi

Colamark Technologies

B200 - Blister Ambalajlama Makinesi

İlaç endüstrisi

Termo-form, ürün yerleştirme, arka folyo yapıştırma ve kalıplı kesme işlemlerini tek geçişte sağlayan bir blisterleme makinesidir. Özel tasarımlı yükleme platformu, robotik ürün yerleştirme kolu ve bitmiş ürün boşaltma konveyöründen oluşan sistem, etiketleme veya kartonlama makinesi gibi üst veya alt sistemlere sorunsuzca bağlanabilme özelliğine sahiptir.
Küçük vialler, ağız yolu ile içilecek ilaçlar, önceden doldurulmuş şırıngalar vb. ürünler için uygundur. 600 ürün/dakika’ya kadar kapasitelerde çalışır.

Colamark hakkında

Çin’in Guangzhou Ekonomik ve Teknolojik Gelişim Bölgesinde yer alan Colamark, otomatik etiketleme ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretiminin yanında üretim hatlarının etiketleme süreçlerine yönelik ekipman üretimi ve entegrasyonu konularında faaliyet göstermektedir.

Colamark’ın çekirdek kadrosu Çin’in otomatik etiketleme endüstrisinin öncülerinden gelmektedir. Ekip, otomatik etiketleme teknolojisini ülkeye 80’lerde tanıtmış, ve o yıllardan günümüze ilaç, kişisel bakım, gıda ve içecek, akıllı kartlar ve tütün endüstrilerinde pek çok eşsiz çözüm üretmiştir.

Ürün Fotoğrafları