Cardscheck - Kart Baskı Kalitesi İnceleme Sistemi

Colamark Technologies

Cardscheck - Kart Baskı Kalitesi İnceleme Sistemi

Matbaa ve kart

Cardscheck, baskı yüzeyleri üzerinde baskı hizalama, renk kayması, baskı hataları ve çizikler gibi arızaları incelemek için geliştirilmiştir. CR80 ve M6 ölçüsündeki kartlar için kullanılır. Kartların her iki yüzeyi üzerini tek geçişte inceler. Çoklu yönlendirme sistemi kartlar üzerindeki değişik hataları farklı toplama kutularında biriktirmek için kullanılır. Alternatif olarak sistem aynı zamanda farklı kartları değişik toplama kutularında sıralayarak toplayabilmektedir.

Colamark hakkında

Çin’in Guangzhou Ekonomik ve Teknolojik Gelişim Bölgesinde yer alan Colamark, otomatik etiketleme ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretiminin yanında üretim hatlarının etiketleme süreçlerine yönelik ekipman üretimi ve entegrasyonu konularında faaliyet göstermektedir.

Colamark’ın çekirdek kadrosu Çin’in otomatik etiketleme endüstrisinin öncülerinden gelmektedir. Ekip, otomatik etiketleme teknolojisini ülkeye 80’lerde tanıtmış, ve o yıllardan günümüze ilaç, kişisel bakım, gıda ve içecek, akıllı kartlar ve tütün endüstrilerinde pek çok eşsiz çözüm üretmiştir.

Ürün Fotoğrafları