Endüstriyel kodlama gereksinimleri için dayanıklı, kullanışlı, yüksek performanslı bir lazer Hitachi’nin Yeni LM Serisi Lazer Kodlama Cihazı Karbon Dioksit (CO2) tabanlı vektör lazer bir yazıcıdır. Geniş aralıklı dalga boyları ve esnek güç ve odaklama konfigürasyonları ile kağıttan kartona, camdan plastiğe kadar çeşitli ambalaj malzemesinde başarılı kodlamalar sağlanır. Etkin bir havalandırma sistemi ile desteklenmiş yenilikçi basamaklı kapak tasarımı yüksek seviyede güvenilirlik sağlar.

Geniş aralıklı dalga boyları ve esnek güç ve odaklama konfigürasyonları ile kağıttan kartona, camdan plastiğe kadar çeşitli ambalaj malzemesinde başarılı kodlamalar sağlanır. Etkin bir havalandırma sistemi ile desteklenmiş yenilikçi basamaklı kapak tasarımı yüksek seviyede güvenilirlik sağlar.

Font düzenleyici Fontun her karakteri uygulamanın gereksinimlerine göre manuel olarak düzenlenip hizalanabilir. True type fontlar ve lazer fontları bu şekilde değiştirilebilir ve mesajın bazı alanları daha koyu ve güçlü hale getirilebilir.

Çizgilerin kesiştiği yerlerdeki iğne deliklerinden kaçınmak için her bağımsız karakter çizgisi, gereken bir yerde kesintiye uğratılabilir. Bu şekilde ürünün ve ambalajının bütünlüğü korunur.