CP120 - Yüksek Hızlı Servo Kartonlama Sistemi

Colamark Technologies

CP120 - Yüksek Hızlı Servo Kartonlama Sistemi

İlaç endüstrisi

Tam servo kontrollü kartonlama sistemi kolay  kurulur ve ayarlanır. Yüksek hızlı ve güvenilir operasyon olanakları ile özellikle ilaç endüstrisi, paketlenmiş gıda ve kişisel bakım ürünleri kartonlanmasında kullanılır. ŞişeIenmiş, torbalanmış veya istiflenmiş ürünler için uygundur. Otomatik broşür ilavesi yapabilir. Balkon stili tasarım sayesinde kolay ayarlanabilir ve temizlenebilir. Tam servo kontrollü adım hareketli operasyon ile karton, içerik ve broşür gibi değişik serileştirilmiş materyalin uyumlu eşleşmesine olanak sağlar.

Colamark hakkında

Çin’in Guangzhou Ekonomik ve Teknolojik Gelişim Bölgesinde yer alan Colamark, otomatik etiketleme ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretiminin yanında üretim hatlarının etiketleme süreçlerine yönelik ekipman üretimi ve entegrasyonu konularında faaliyet göstermektedir.

Colamark’ın çekirdek kadrosu Çin’in otomatik etiketleme endüstrisinin öncülerinden gelmektedir. Ekip, otomatik etiketleme teknolojisini ülkeye 80’lerde tanıtmış, ve o yıllardan günümüze ilaç, kişisel bakım, gıda ve içecek, akıllı kartlar ve tütün endüstrilerinde pek çok eşsiz çözüm üretmiştir.

Ürün Fotoğrafları