CW80 - Yüksek Hızlı Film Paketleme Sistemi

Colamark Technologies

CW80 - Yüksek Hızlı Film Paketleme Sistemi

Kişisel bakım endüstrisi

İlaç, kozmetik, tütün ürünleri, paketlenmiş gıda, oyun kartları, pahalı şaraplar gibi ürünlerin film ile ambalajlanması için tasarlanmıştır. CW80 yüksek hızlı ve dengeli bir operasyon sağlar ve çok kaliteli paketleme yapar. Önceden basılmış filmlerin pozisyonlanması, kolay açmayı sağlayan bant ekleme aparatı ve senkronize kodlama vb. çeşitli opsiyonları vardır. Harmanlama tablalı model ile çoklu kutuların grup olarak paketlenmesine olanak sağlanır.

Colamark hakkında

Çin’in Guangzhou Ekonomik ve Teknolojik Gelişim Bölgesinde yer alan Colamark, otomatik etiketleme ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretiminin yanında üretim hatlarının etiketleme süreçlerine yönelik ekipman üretimi ve entegrasyonu konularında faaliyet göstermektedir.

Colamark’ın çekirdek kadrosu Çin’in otomatik etiketleme endüstrisinin öncülerinden gelmektedir. Ekip, otomatik etiketleme teknolojisini ülkeye 80’lerde tanıtmış, ve o yıllardan günümüze ilaç, kişisel bakım, gıda ve içecek, akıllı kartlar ve tütün endüstrilerinde pek çok eşsiz çözüm üretmiştir.

Ürün Fotoğrafları