FL180 - FL in-line Sıvı Doldurma Sistemi

Colamark Technologies

FL180 - FL in-line Sıvı Doldurma Sistemi

Kişisel bakım endüstrisi

Yüksek talepleri olan kullanıcılar için tasarlanmış in-line sıvı dolum makinesidir. Şurup, ilaç, krem vb. değişik viskozitelerdeki sıvıların dolumu için uygundur. Bağımsız ve elektronik olarak kontrol edilen dolum nozulları sayesinde yüksek hassasiyetli, kolay ayarlanabilen kullanışlı bir makinedir.

Grup nozullar ile karışık doldurma taleplerine cevap verebilmektedir. Önceden ayarlanmış ürün programları üründen ürüne hızlı geçişi kolaylaştırır.

Colamark hakkında

Çin’in Guangzhou Ekonomik ve Teknolojik Gelişim Bölgesinde yer alan Colamark, otomatik etiketleme ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretiminin yanında üretim hatlarının etiketleme süreçlerine yönelik ekipman üretimi ve entegrasyonu konularında faaliyet göstermektedir.

Colamark’ın çekirdek kadrosu Çin’in otomatik etiketleme endüstrisinin öncülerinden gelmektedir. Ekip, otomatik etiketleme teknolojisini ülkeye 80’lerde tanıtmış, ve o yıllardan günümüze ilaç, kişisel bakım, gıda ve içecek, akıllı kartlar ve tütün endüstrilerinde pek çok eşsiz çözüm üretmiştir.

Ürün Fotoğrafları