Azaltılmış sarf malzeme tüketimi, kullanımı kolay ve ergonomik olarak tasarlanmış baskı kafası süt ve meyve suyu kutuları gibi içecek kutuları üzerine baskı yapmak için idealdir.

Yüksek performanslı endüstriyel baskı sistemlerinin lider üreticisi Hitachi Europe GmbH,  geliştirilmiş ortam faktörleri ile birlikte kolay kullanım ve kolay bakım için tasarlanmış yeni UX serisi mürekkep püskürtmeli yazıcının tanıtımını yaptı.

En yeni patentli Hitachi teknolojisi ile yeni bir akışkan tüketimi azaltma sistemini içeren UX serisi, yazıcı pazarında en düşük solvent tüketicilerinden biridir ve böylece işletme maliyetlerini önemli ölçüde düşürür.

Temel Model, Standart ve Premium olmak üzere üç ayrı modelden oluşan yeni UX serisinin kartuşlu yeni mürekkep sistemi bulunuyor ve mürekkep değiştirmeyi temiz ve basit hale getiriyor. Mürekkep ve solvent kartuşları, israfı önleyerek son damlasına kadar kullanma imkanı sunuyor.

Tam renkli, 10,4 inç dokunmatik ekran paneli ve ikon tabanlı grafiklere sahip yeni, modern bir kullanıcı arabirimi, mürekkep seviyelerini göstermek ve ayrıca kartuşları değiştirmek için doğru zamanı belirtir. Baskıya devam etmeden önce bitmiş görüntüyü ekranda kontrol etme yeteneği hataları önlemeye yardımcı olur ve israfı azaltır.

Tek yazıcı kafa ile altı satıra kadar baskı yapılmasına olanak tanıyan Premium modeline yepyeni baskı teknolojisi eklenmiştir. Mükemmel kalitede yüksek hızlı tek satır baskı da mümkündür.

Standart olarak kullanılan Ethernet, kablolamada tasarruf  sağlarken, güçlendirilmiş ağ uyumluluğu daha kolay sistem yapılandırmasına olanak tanır ve ana sistem üzerinden toplu yönetim, iki veya daha fazla cihazın kolayca ağa bağlanmasını sağlar.

Ergonomik olarak tasarlanmış bir baskı kafası, dört metrelik kablo ile süt ve meyve suyu kutuları gibi kaplar üzerine tarih markalaması için ideal çözüm sunar.

Hitachi UX temel model, saniyede 1148 karaktere kadar baskı yapıyor. UX standart model, saniyede 2296 karaktere yükseltilebilme seçeneği ile sunuluyorken UX premium modeli de standart olarak saniyede 2296 karakter baskı yapıyor.

Barkodlar, 2D kod baskısı yanında 150 ile 2000 arasında mesaj saklama özelliği yeni ürün yelpazesinin özellikleri arasında yer alıyor.

Yazıcının kabini tozlu ve ıslak ortamlar için IP65 seviyesinde derecelendirilmiştir. Gerektiğinde yıkanabilir olması et ve süt işletmeleri gibi  ıslak ortamlarda kullanım için büyük avantaj sağlamaktadır. Ayrıca 0 ila 50 ° C sıcaklık aralığında da kullanılabilir.

Hitachi, dünya çapında aktif distribütör ağı ile müşterileri için en iyi kaliteyi ve bireysel çözümleri garanti altına almaktadır.

...

Hitachi mürekkep püskürtmeli baskı sistemleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.codingsolutions.hitachi-industrial.eu/index.html sayfamızı ziyaret edin
veya Facebook sayfamızdan bizi takip edin. https://www.facebook.com/hitachicodingsolutions

Daha fazla bilgi için:
Hitachi Europe GmbH, ICEG / Marketing, Am Seestern 18, D-40547 Düsseldorf, 0049(0)211 5283661

Hitachi Europe Ltd. Hakkında

Hitachi Europe Ltd., Hitachi, Ltd.'in bir yan kuruluşu olup merkezi İngiltere’nin Maidenhead şehrindedir. Şirket, toplum yararına sosyal çözümler üretecek yenilikler sunarak Sosyal İnovasyon işine odaklanmaktadır. Hitachi Europe ve yan kuruluşları çok çeşitli bilgi ve telekomünikasyon sistemleri sunmaktadır; demiryolu sistemleri, güç ve sanayi sistemleri; endüstriyel bileşenler ve ekipmanlar; otomotiv sistemleri, finansal hizmetler; dijital medya ve tüketici ürünleri ile Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’daki operasyon ve araştırma geliştirme laboratuarları.

Daha fazla bilgi için: http://www.hitachi.eu/tr-tr