Facebook Pixel Code

Hitachi Sarf Malzemeleri

Hitachi Sarf Malzemeleri

Hitachi Sarf Malzemeleri

Hitachi 40 yılı aşkın süredir mürekkep püskürtmeli yazıcıları için çok çeşitli renkte ve özellikte mürekkepler geliştirmekte ve sunmaktadır. 

Hitachi Coding and Marking Solutions

Hitachi Coding and Marking Solutions

Hitachi, 45 yılı aşkın bir süredir endüstriyel markalama alanında kendini kanıtlamış Continuous Inkjet (Sürekli Mürekkep Püskürtmeli) (CIJ) prensibine dayalı yüksek performanslı inkjet yazıcılar geliştirmiş ve üretmiştir.

Hitachi Endüstriyel IJ yazıcılar, çok çeşitli uygulamalar için ideal olan temassız baskı yöntemini benimseyen yüksek hızlı yazıcılardır. Son kullanma tarihleri, logolar, barkodlar, parti numaraları ve karekodlar uygulayabilen yeni UX2 Serisi, hem karmaşık hem de standart uygulamalar için mükemmel bir çözümdür.

Yüksek Güvenilirlik

Hitachi ürünleri zorlu ortam koşullarında son derece güvenilir olmalarıyla ünlüdür. İşlevsel açıdan kritik tüm parçalar kurum içinde üretilmektedir. Hitachi’nin kendi parçalarının kullanılması, yüksek kalite düzeyinin, güvenilirliğinin ve paranın karşılığını mükemmel bir şekilde verdiğinin altını çizmektedir.

Uygun Maliyet

Yeni ekonomik mürekkep geri kazanım tekniği sayesinde elde edilen endüstri öncüsü düşük solvent sarfiyatı ve çok düşük bakım maliyetleri ile toplam sahip olma maliyeti en düşük düzeyde tutulmaktadır.

Global Satış & Servis Ağı

Sizinle lokal olarak çalışabilecek global bir şirket mi arıyorsunuz? Hitachi sizlere markalama, kodlama ve takip edilebilirliğe yönelik zorlukların üstesinden koordineli bir şekilde gelmeniz için global olarak satış ve servis ağı sunmaktadır. Bulunduğunuz konumların her biri için ve tüm kuruluşunuz genelinde sunacağımız uluslararası tutarlılık, global bakış açısı, geniş çaplı uzmanlık ve kullanıcıya özel koordineli hizmetlerimizle hedeflerinize ulaşmanızın en büyük destekçisi olacağız. Global ekibimiz, dünya çapındaki teknik uzmanlıklarını karşılaştığınız sorunların çözümünde kullanarak sizlere tutarlı bir şekilde yardımcı olur. Yapmış olduğumuz iş analizi ve uyguladığımız projelerin neticesinde sizlere sunmak için somut ve kanıtlanmış çözümler ürettik. Ayrıca, tedarikçiler, OEM’ler (Orijinal ürün üreticisi) ve nihai kullanıcılar arasında sınır ötesi proje yönetimi ve koordinasyonu sunuyoruz.

Bu sayede, daha fazla görünürlük elde eder, zamandan ve paradan tasarruf edersiniz.

Teknik Özellikler

Yumurta kabuğuna markalama için mürekkep, geri dönüşümlü ambalajlar için alkali-çözünür mürekkep, 1300º C ısıya dayanabilen mürekkep; siyah, kırmızı, yeşil, mavi, sarı ve pigmentli mürekkepler; plastik yüzeyler için geliştirilmiş dayanıklı mürekkepler; ethanol bazlı-çevreye duyarlı mürekkepler; ultraviyole altında okunabilir-görünmez mürekkepler; solvente dayanıklı mürekkepler. Hitachi 40 yılı aşkın süredir mürekkep püskürtmeli yazıcıları için çok çeşitli renkte ve özellikte mürekkepler geliştirmekte ve sunmaktadır. Ürün ve uygulamanıza özel mürekkep seçimi konusunda detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız

Hitachi cihazınıza mürekkep siparişi vermek için lütfen Servis Talep formunu doldurunuz veya [email protected] adresine e-posta gönderiniz.

Fotoğraflar

Ürüne ait fotoğraf bulunamamıştır!

Dökümanlar

Ürüne ait döküman bulunamamıştır!

Bilgi Talep Formu