Hitachi’nin premium CIJ yazıcısı sizlere mükemmel bir deneyim sunmak için tasarlandı. Markalama ve kodlama alanında büyük kolaylıklar sağlayan UX-E üretim hatlarınızın dostu, sarf malzeme de tüketim cimrisi bir cihaz…

7/24 üretim hatlarınızda sizleri yalnız bırakmıyoruz. Hitachi UX-E Premium ile en zorlu koşullarda en iyi performansı almanız için çabalıyoruz. Zor koşullara dayanımı ve uzun kullanım ömürlerine sahip Hitachi İnkjetler piyasada önemli bir hacmi kaplamaktadır. 6 satıra kadar yazabilen, yeni ve geliştirilmiş üstün sarf tüketim azaltıcı sistem ile sarf tüketiminde devrim yaratıyor.

Hitachi Kendisi ile Yarışıyor

Hitachi UX serisi ile beraber üstün tasarruf yeteneğini üretim alanlarında kanıtlanmıştır. Yeni geliştirilen UX-E Premium sınıf cihazı ile beraber bu tasarrufu daha üst düzeylere çıkartarak minimum sarf tüketimini ortaya koymayı başardı. Üretim sahalarındaki sarf tüketim rekabetinde, Hitachi markalı inkjetler en iyi versiyonu ile rekabeti arttırıyor.

UX-E Premium sınıfı ile beraber, geliştirilen entegre sıvı sarfiyatı azaltma sistemi, make-up tüketimlerinde sizlerin en yakın dostu olacaktır. Sıvı sarfiyatı azaltma sistemi sayesinde yüksek make-up tüketimlerinizi, saatlik ortalama 2.5 ml make-up tüketimine kadar düşürmeyi hedeflemektedir. Piyasadaki CIJ model cihazlar ile karşılaştırıldığında sarf malzeme masraflarınız önemli ölçüde azalacaktır.

Üretim Alanındaki Gözcünüz

UX-E Premium ile sizlerin Endüstri 4.0 ‘a geçişinizi hızlandırıyoruz. UX-E Premium; üretim sahasındaki gelişmeleri, sizlere kolay bir şekilde sunabilecek ethernet alt yapısına ve iletişim protokollerine sahiptir. Hitachi’nin geliştirdiği Hitachi Software Suit ile, ERP sistemlerini ve stok takip sistemlerini anlık izleyebilir ve müdahale edebilirsiniz.

En iyi üretim şartlarını yakalamanız için sizlere yardımcı olacaktır. Barkod ve QR yazabilme özellikleri ile beraber, sizlerin stok kontrollerinizde ve hata ayıklama sistemlerinde sizlere kolaylık sağlayacaktır.

Üstün Tasarrufla Gelen Yüksek Dayanım

Hitachi marka cihazlar zor üretim koşullarına dayanıklı olması sizlerin en zor koşullarda dahi üretiminizin aksamamasını sağlayacaktır. Yoğun tozlu ortamların olduğu yapı kimyasalı hatlarından, sürekli kirlenmelerin olabileceği sıvı dolum hatlarına kadar kolaylıkla kullanabilirsiniz. Zor koşullarda kolaylıkla kullanılabilmesi ile beraber IP65 koruma sınıfını hak etmiştir.