Değerli iş ortaklarımız,

Ambalaj sektöründe çalışmaya başladığım 90'ların başından bu yana faaliyette bulunduğumuz  alanın merkezinde her zaman etiketleme, kodlama, markalama cihazları bulunmuştur. Çalışan olarak başladığım ambalaj sektöründe 1999 yılında kardeşim ile şirketimizin kuruluşunu gerçekleştirme fırsatını bulduk.

Müşterilerimiz bize başka ne konularda faaliyet gösterdiğimizi sorduklarında, o dönemde distribütörü olduğumuz etiketleme makineleri ve kodlama cihazları yanıtımız çoğu insanı hayrete düşürür, başka ürünümüz, faaliyetimiz olmadığına şaşırırlardı. Sanırım o zamandan beri belli konularda uzmanlaşmak gereğini duymuştuk. Belirli bir konuda uzmanlaşma fikrinin doğruluğunu şimdi daha iyi görüyoruz. Etiketleme kodlama ve markalama konularındaki deneyimlerimizle şirketimiz binin üzerinde cihazımıza hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Bir aile şirketi olarak gelişen şirketimiz, çalışanlarımızın en önemli birikimimiz olduğu gerçeği ile ve çalışanlarından aldığı güç ile etiketleme, kodlama, markalama gereksinimlerinde akla ilk gelen firma olmak fikrinde kararlıdır.

Şirketimiz bundan sonra doğru çözümler ve satış sonrası hizmetler ile memnun müşteriler yaratmaya her zamankinden daha fazla odaklanacaktır.

Attila Denizci