Facebook Pixel Code

Başkanın Mesajı

Geri dönün

Altar Endüstri Ürünleri’nin Değerli Müşterileri, İş Ortakları ve Çalışanları,

Şirketimiz, firma profilinde ve misyonunda belirttiği “Etiketleme-Kodlama-Markalama” cihazları ve bunları içeren hizmetlerde 20 yılını geride bırakmış bulunmaktadır. Tüm Türkiye’yi kapsayan faaliyetlerimizde ödün vermeden uyguladığımız “doğruluk” prensibimiz, bizleri saygı duyulan güvenilir bir şirket olmanın mutluluğuna eriştiriyor. Tüm çalışanlarımız ve paydaşlarımız ile bizlere duyulan bu güvene layık olma gayretimizi sürdüreceğiz.

Kuruluşumuzdan bu yana koruduğumuz ahlaki değerlerimiz ve çalışma azmimiz ile büyüyen ekibimiz ve gelişen altyapımız, dünya pazarlarına paralel gelişen ülkemizin üretim hatlarında değişen ihtiyaçlara doğru ve kalıcı çözümleri zamanında sunmaya devam etmektedir.  

Genç ve yetenekli çalışma arkadaşlarımız  şirketimizin deneyimlerinden oluşan hafızasını tüm işlerinde ve hizmetlerinde uygulamak  gayreti ve azmi içerisinde çalışmalarını yürütürken ortak hafızamızı büyüyen ekibimize aktarmayı sürdürmektedir.

Aynı sektörü paylaştığımız pazar ortaklarımızla etik kurallar içindeki rekabet bizler için motivasyon kaynağı olmaya devam ederken değerli müşterilerimize de daha iyi hizmet almak üzere fırsat yarattığını görmekten memnuniyet duyuyoruz.

Fark yaratan kalıcı çözümler üretme noktasında akla gelen ilk firma olmak vizyonu ile ülkemizin değerlerini arttıracak memnun müşteriler yaratma kararlılığımızı yılmadan sürdüreceğiz.

Altar Endüstri Ürünleri