Facebook Pixel Code

LS100 - Kompakt Etiketleme Makinesi

LS100 - Kompakt Etiketleme Makinesi

LS100 - Kompakt Etiketleme Makinesi

Konveyör hatları üzerinde ürün tanımlama, ürün takibi ve diğer amaçlarla ürünlerin ve ambalajların etiketlenmesi için kullanılır. Çeşitli genişlikler, senkronize kodlama, hız enkoderi ve farklı etiket uyarlama mekanizmaları gibi çeşitli opsiyonlar ile farklı uygulama taleplerine anında cevap verebilir.

Colamark Technologies

Colamark Technologies

Colamark firması, endüstri için otomatik etiketleme ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretiminin yanı sıra ambalajlama ekipmanları ve üretim hattındaki etiketleme süreci etrafındaki sistem entegrasyonu konusunda uzmanlaşmıştır.

Lider bir etiketleme çözümü sağlayıcısı olarak çözümlerimiz, ilaç, kişisel bakım, telekom, kimya ve yeme/içme sektörlerinde yer alan global 100 şirket tarafından geniş çapta kabul edilmiştir. Colamark, kuruluşundan bu yana sektör için yüzlerce etiketleme uzmanı yetiştirmiştir. 2008 yılında, ekipmanımız Çin İlaç Takip Bilgi Sistemi (www.drugadmin.com) için ana cihaz olarak seçilmiştir. İlave olarak, Colamark ambalaj endüstrisinin standardını yükseltmek için endüstriyel uzmanlarla yakın bir şekilde çalışmaktadır. Ekipmanlarımız, binlerce etiketleme uygulayıcısının eğitim aldığı Avery Dennison'ın Kunshan Baskı Koleji'nde eğitim ve demo ekipmanı olarak kullanılmaktadır. En yeni etiketleme çözümlerimiz, üretim otomasyonu, online veri toplama ve IOT bileşenlerininin özelliklerini üretim hattına sorunsuz bir şekilde entegre ederek ürün izlenebilirliğinin avantajlarını sunmaktadır.

Şirketimizin kuruluşundan bu yana vizyonumuz, “Colamark” markasını teknoloji, yaratıcılık ve tutkuyla Çin'de otomatik etiketleme ekipmanlarının önde gelen markası yapmak ve daha sonra bu markayı uluslararası ortaklarımızla yakın iş birliğimiz sayesinde dünya standartlarında bir otomatik etiketleme ekipmanı markası haline getirmek için daha da geliştirmek olmuştur. Bugün “Colamark” markası, Çin ve Asya'da otomatik etiketleme ekipmanlarının lideri konumunu başarıyla elde etmiştir. Değişik ülkelerdeki denizaşırı müşterilerimiz tarafından takdir edilen ekipman kurulumları yapıyoruz. Vizyonumuza doğru çok önemli ilk adımı başardık.

Colamark, iş ve teknolojide uluslararası ortaklarımızla iş birliği yaptığımız Hong Kong'dan yönetilmektedir. Çin'de, Guangzhou şehrinde bir mühendislik ve üretim merkezini, Guangzhou, Şanghay, Pekin, Wuhan, Chongqing, Qindao ve Hong Kong şehirlerinde doğrudan satış ağımızı ve ayrıca ülke genelindeki diğer büyük şehirlerde de bir distribütör ağını yönetmekteyiz. Satış ve servis mühendislerimizin tümü, ortak değerlerimizi ve “önce müşteri” sloganını paylaşan iyi eğitimli ve deneyimli profesyonellerdir.

Teknik Özellikler

Sağ-Sol Yön ve Ölçüler

  

 • Kolay kullanım ve kolay montaj yapılabilme ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlandı.
 • Yer sıkışıklığı olan paketleme makineleri veya mevcut üretim hatlarına kolayca entegre edilir.
 • Sağ-sol yön değişikliğinin kolayca yapılabilmesi sayesinde ilave esneklik ve stok kolaylığı sağlar.
 • Step motor sürüşlüdür.
 • Entegre kontrol ünitesi bulunur.
 • Basit prosedürle sol/sağ yön değişikliği yapılır.
 • Kolay montaj için kompakt tasarımlıdır.
 • Etiket sağıcı tansiyon kontrolü bulunur.
 • Ayrılabilir dokunmatik kontrol paneli opsiyonel olarak sunulur.
 • Etiketleme hızı: 30 m/dk' ya kadar
 • Etiketleme hassasiyeti +/-1 mm
 • Etiket genişliği: 10 mm'den 100 mm'ye kadar
 • Etiket bobin dış çapı 250 mm'ye kadar
 • Etiket bobin iç çapı 75 mm

Ayrılabilir Dokunmatik Kontrol Paneli

Fotoğraflar

Bilgi Talep Formu