Necdet Öztürk

Altar Endüstri firmasından satın aldığımız 2 adet Hitachi marka ink jet yazıcı yıllardır büyük bir memnuniyetle kullanmaktayız. Cihazlar yüksek yazma kalitesi, düşük mürekkep tüketimi ve sorunsuz çalışmaları ile kalitesini ortaya koymaktadır. Altar Endüstri firmasının cihazların gerek satışı aşamasında, gerekse servis desteği ve malzeme tedarikinde gösterdiği ilgi ve destek gerçekten bizleri çok memnun etmiştir. Bu hususta özellikle Evren Bey ve Özlem Hanım’ın şahsında tüm firma çalışanlarına çok teşekkür etmek istiyorum.

Necdet Öztürk (Kurukahveci Mehmet Efendi)


Ümit GÖK

Altar firmasının bizlere sağladığı güler yüzlü ve hızlı servis ile yazıcılarımızı 5 yıl gibi uzun bir süredir memnuniyetle kullanmaktayız desteğiniz için teşekkür ederiz.

Ümit GÖK (Kastamonu Entegre Ağaç San.Tic. A.Ş)


Ahmet Çolakoğlu

Kullanıcı dostu ve dayanıklı, Düşük mürekkep sarfiyatı, Performans takibine imkan veren yazılım, Hızlı ve kaliteli servis, Belirttiğimiz bu özelliklere ek olarak Altar Endüstri’ nin müşterileri ile güçlü ve çözüm odaklı iletişimi, her an ulaşılabilirlik ve teknik destek sağlayabilmesi, güler yüzlü yaklaşımı ile ürünlerinin teknolojik yeterliliklerinin de ötesinde, çalışmaktan memnun olduğumuz güçlü çözüm ortağımızdır.

Ahmet Çolakoğlu (Kalekim Kimyevi Madd. San. Ve Tic A.Ş )


Murat Böcek

Kutu ve Koli kodlamada Uygun fiyatlı, Mobil ve Kolay kullanımlı bir cihaza ihtiyacımız vardı. Uzun yılladır çalışmakta olduğumuz Altar Endüstri Ürünleri firmasının böyle bir ürün getirdiğini öğrenince denemek için bir adet Anser marka ürünü satın aldık. Tarih Kodlamanın yanında birçok farklı kodlama isteklerimize de çözüm oldu. Cihaz, kullanımı ve sorunsuz çalışmasından dolayı memnuniyetimizi kazandı. Çizmeci Gıda olarak Yaklaşık 9 senedir Hitachi Tarih kodlama cihazlarını kullanmaktayız. Bizim için en önemli mesele Bu tür makinelerin hattı durdurmasıdır. Şu ana kadar Altar ve Ekibi bizimle beraber hattın durmaması noktasında her türlü yardımda bulunarak Firmamız çalışanlarının beğeni ve takdirini kazanmıştır.. İşletme Maliyeti konusunda da Altarın yaklaşımı ile Makinelerin kalitesi birleşince bu sektöre göre oldukça düşük maliyetler ortaya çıkmıştır. Bu anlayış ve ilgilerinden dolayı Atilla bey nezdinde tüm Altar çalışanlarını tebrik ederim.

Murat Böcek (Çizmeci Gıda)


Aylin Bozdogan

Hitachiinkjetyazıcı işletmemizdeürün kodlama amacıyla kullanılmaktadır. Altar distribütörlüğüne güvenerek sahip olduğumuz cihaz,kullanım kolaylığı ve sorunsuz çalışmasıyla memnuniyetimizi kazanmıştır. Bir sonraki yatırımlarımızda da yine Hitachi markasını tercih etmeyi planlamaktayız.

Aylin Bozdogan (Netafim)


Yahya YANIK

Collamat etiketleme makinelerini 2002 yılından bu yana memnuniyetle kullanmaktayız. Collamat etiketleme makinelerinin performansı bizimki gibi zorlu şartlarda dahi çok iyi. Modülerliği sayesinde cihazlarda bir çok değişiklik yaparak farklı etiketleme ihtiyaçlarımızda kullanıyoruz. Bununla birlikte yedek parça ve servis olarak Altar’ı her aradığımızda yanımızda olmasından da memnunuz. Rahatlıkla herkese tavsiye ederim.

Yahya YANIK (Betek Boya ve Kimya San. A.Ş.)


Devrim Sel

Fabrikamızda bulunan 2 adet Hitachi marka inkjet den fazlasıyla memnun olduğumuzu söylemek isteriz. Özellikle satış sonrası müşteri memnuniyetleri, verdikleri servis kalitesi ve pozitif yaklaşımları ile çok iyi. Ayrıca cihazlarımız 4 yıl içinde hiç arıza görmedi. Bu süre içinde gerek mürekkekp konusunda gerekse temizleme solventleri konusunda çok ekonomik olduğundan önemsenmeyecek bedeller ödedik. Sonuç olarak Altar ile çalışmış olmaktan fevkalade memnun olduğumuzu belirtir herkese ürünleri ve hizmetleri konusunda referans olmak isteriz.

Devrim Sel (Akstrol Pertokimya)


Ali Fatsa

2007 yılından beri kullanmakta olduğumuz Hitachi Inkjet yazıcılarımızda bu zamana kadar herhangi bir arıza durumu ile karşılaşılmamıştır. İhtiyaç duyduğumuz zaman gerek telefonla gerekse teknik sorunumuz olduğunda her türlü desteği firmanızdan alabildiğimiz için teknik servis hizmetinizden çok memnunuz.

Ali Fatsa (Zet farma Lojistik)


Meriç Erülkü

Hitachi Inkjet kodlama cihazını yaklaşık iki yılı aşkın süredir kullanmaktayız. Farklı marka cihazlarımız da var. Hitachi cihazımıza ne zaman sarf malzemesi aldığımızı unuttum bile. Diğer markalara sarf malzeme yetiştiremediğimiz halde Hitachi cihazımız cimriliği ile bizi sevindiriyor. herkese tavsiye ediyoruz.

Meriç Erülkü (New Clouds Ltd.)


Aşkın Aslan

Böylesine güzel; güzel olduğu kadar tüketimde cimri, işletmede sorunsuz bir makineyi bizim hizmetimize sunan değerli HITACHIINK JET çalışanlarına gönülden saygılar ve sevgilerimi sunarım.

Aşkın Aslan (Berke Plastik)


Ömer Faruk Balcı

Hitachi Inkjet yazıcısını aldığımız Ağustos 2010 yılından bu yana sorunsuz kullanmaktayız. Yaklaşık 1 yıllık kayıtlarımızda hiçbir arıza ile karşılaşmadığımız gibi yedek parça ihtiyacı olmadığını da memnunieytle gözlemliyoruz. Mürekkep ve Solvent tüketimlerine baktığımızda, başta söylendiği gibi, son derecetasarruflu bir yazıcımız olduğu için çok memnunuz.(Ortalama Mak-upSarfiyatı 3 Litre / Ay) Inkjet yazıcı alacaklara kesinlikle Hitachi tavsiye ederim.

Ömer Faruk Balcı (Pendik Nişasta)


Faruk Akbaş

Merhabalar,Yaklaşık 6 senedir Collamat etiket makinalarından kullanmaktayız, herhangi problemle karşılaşmadık. Özellikle servis ve yedek parça konusunda Altar firması bütün sorumluluklarını yerine getirmiştir. Altar firması sorumluluk sahibi, çalışılacak bir çözüm ortağıdır. Teşekkürler.

Faruk Akbaş (Atölye şefi/Maintenance Supervisor)


Ömer Baykır – Serhat Kenar

Kullanım kolaylığı ve Türkçe menü özelliği operatörlerin makineleri zorlanmadan kullanmalarını sağlamaktadır. Genel olarak ekipmanlar sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Servis ve hizmet kalitesinden de memnunuz”.Teşekkürler,

Ömer Baykır – Serhat Kenar (İpek Kağıt Yalova ve Manisa İşletmeleri Müdürlüğü)