RG12 - Döner Etiketleme Sistemi

Colamark Technologies

RG12 - Döner Etiketleme Sistemi

Gıda ve içecek endüstrisi

Gıda paketleme, kişisel bakım ürünleri ve kimya endüstrisinin çok yüksek hızlı ve yüksek hassasiyet gereksinimli kendinden yapışkanlı etiketleme gereksinimleri için tasarlanmış bir döner sistem serisidir. Yüksek hızda yuvarlak şişe etiketleme, omuz ve boyun etiketleme, pozisyonlamalı yuvarlak şişe etiketleme, yüksek hızlı düz şişe ön/arka etiketleme, kare şişe çevresel ve veya çok yüzlü etiketleme işlerini yapar. Döner etiketleme yönteminde kam kontrollü üst ve alt çeviriciden oluşan bir karosel sayesinde yüksek hızlarda bile şişelerin tam oryantasyon kontrolü ve dolayısı ile yüksek etiketleme hassasiyeti sağlanır. Akıllıca tasarlanmış kam mekanizması karoseldeki uydu istasyonların istenilen hız ve oryantasyonu sağlayacak şekilde dönmesini garanti eder. Maksimum üretim hızı 300 şişe/dakikalara kadar çıkabilmektedir.

Colamark hakkında

Çin’in Guangzhou Ekonomik ve Teknolojik Gelişim Bölgesinde yer alan Colamark, otomatik etiketleme ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretiminin yanında üretim hatlarının etiketleme süreçlerine yönelik ekipman üretimi ve entegrasyonu konularında faaliyet göstermektedir.

Colamark’ın çekirdek kadrosu Çin’in otomatik etiketleme endüstrisinin öncülerinden gelmektedir. Ekip, otomatik etiketleme teknolojisini ülkeye 80’lerde tanıtmış, ve o yıllardan günümüze ilaç, kişisel bakım, gıda ve içecek, akıllı kartlar ve tütün endüstrilerinde pek çok eşsiz çözüm üretmiştir.

Ürün Fotoğrafları