Facebook Pixel Code

RX2 İnkjet

RX2 İnkjet

RX2 İnkjet

Orada olduğunu bile anlamayacaksınız. Şüphesiz ki Hitachi'nin en çok satan inkjet serisi olma özelliğini taşımaktadır. Sağlamlığı ve az tüketimi yanında operatörlerin, sorun çıkartmamasıyla yerini bile unuttuğu efsane model oldu.

Hitachi Coding and Marking Solutions

Hitachi Coding and Marking Solutions

Hitachi, 45 yılı aşkın bir süredir endüstriyel markalama alanında kendini kanıtlamış Continuous Inkjet (Sürekli Mürekkep Püskürtmeli) (CIJ) prensibine dayalı yüksek performanslı inkjet yazıcılar geliştirmiş ve üretmiştir.

Hitachi Endüstriyel IJ yazıcılar, çok çeşitli uygulamalar için ideal olan temassız baskı yöntemini benimseyen yüksek hızlı yazıcılardır. Son kullanma tarihleri, logolar, barkodlar, parti numaraları ve karekodlar uygulayabilen yeni UX2 Serisi, hem karmaşık hem de standart uygulamalar için mükemmel bir çözümdür.

Yüksek Güvenilirlik

Hitachi ürünleri zorlu ortam koşullarında son derece güvenilir olmalarıyla ünlüdür. İşlevsel açıdan kritik tüm parçalar kurum içinde üretilmektedir. Hitachi’nin kendi parçalarının kullanılması, yüksek kalite düzeyinin, güvenilirliğinin ve paranın karşılığını mükemmel bir şekilde verdiğinin altını çizmektedir.

Uygun Maliyet

Yeni ekonomik mürekkep geri kazanım tekniği sayesinde elde edilen endüstri öncüsü düşük solvent sarfiyatı ve çok düşük bakım maliyetleri ile toplam sahip olma maliyeti en düşük düzeyde tutulmaktadır.

Global Satış & Servis Ağı

Sizinle lokal olarak çalışabilecek global bir şirket mi arıyorsunuz? Hitachi sizlere markalama, kodlama ve takip edilebilirliğe yönelik zorlukların üstesinden koordineli bir şekilde gelmeniz için global olarak satış ve servis ağı sunmaktadır. Bulunduğunuz konumların her biri için ve tüm kuruluşunuz genelinde sunacağımız uluslararası tutarlılık, global bakış açısı, geniş çaplı uzmanlık ve kullanıcıya özel koordineli hizmetlerimizle hedeflerinize ulaşmanızın en büyük destekçisi olacağız. Global ekibimiz, dünya çapındaki teknik uzmanlıklarını karşılaştığınız sorunların çözümünde kullanarak sizlere tutarlı bir şekilde yardımcı olur. Yapmış olduğumuz iş analizi ve uyguladığımız projelerin neticesinde sizlere sunmak için somut ve kanıtlanmış çözümler ürettik. Ayrıca, tedarikçiler, OEM’ler (Orijinal ürün üreticisi) ve nihai kullanıcılar arasında sınır ötesi proje yönetimi ve koordinasyonu sunuyoruz.

Bu sayede, daha fazla görünürlük elde eder, zamandan ve paradan tasarruf edersiniz.

Teknik Özellikler

Hitachi, endüstriyel markalama için kanıtlanmış sürekli inkjet (Continuous Ink Jet – CIJ) teknolojisini kullanan yüksek performanslı inkjet yazıcılarını 40 yıldır tasarlayıp üretmektedir.

Yüksek hız, sürekli değişen baskı yüzeyleri ve çevreye duyarlı çözüm gereksinimleri pazar lideri ink jet yazıcılarımızın geliştirilmesinde itici faktörlerdir. Dünya çapında kurulmuş 100,000 üzerinde yazıcı ile kazanılmış tecrübe ve bilgi birikimi yeni RX2 serisi yazıcılarımıza öncülük etmiştir.

  • Uygulamalar

Teknolojik olarak ileri RX2 yazıcısı çok geniş bir uygulama aralığı için ideal bir çözümdür. Son kullanma tarihi, logolar, barkodlar, lot numaraları ve Data Matris kodları basabilen Hitachi’nin yeni RX2 modeli yazıcısı karmaşık ve standart uygulamalar için mükemmel bir çözümdür.

  • Yüksek güvenilirlik

İşlevsel olarak kritik tüm parçalar Hitachi bünyesinde imal edilmektedir. Hitachi’nin kendi komponentlerinin kullanılması RX2 için yüksek kalite, güvenilirlik ve paranın karşılığı değeri garantiler. RX2’nin yazıcı kafası döküm alüminyum gövdeden özellikle aşırı zorlu şartlarda kullanım için imal edilmiştir. Bu sayede kafanın kolay temizleme, düşük bakım ve uzun ömürlü operasyon gereksinimleri ön planda tutulmuştur.

  • Esnek entegrasyon

RX2 mevcut üretim hatlarına ve ağlara kolayca entegre edilebilir. Yazıcı kafa uygulama taleplerine göre 90 derece veya düz olarak kolayca monte edilebilir. Paslanmaz çelik kabin toza ve su damlamalarına karşı IP55 seviyesinde bir koruma sağlar ve diğer modellerde de yer alan alışagelmiş arayüzler bu modelde de standard olarak gelmektedir.

  • Sezgisel operasyon

RX serisi yazıcı, 10.4¨ renkli TFT-LCD dokunmatik panel ekran sayesinde sezgisel ve kolay bir kullanım sunar. Kolay erişim için tüm yazıcı fonksiyonları ekranlarda ikonlar olarak yer almaktadır.

  • Etkin maliyetli

Ekonomik mürekkep sistemi ve çok düşük bakım maliyeti toplam sahip olma maliyetini minimumda tutar. Mürekkep filtresinin “Çabuk sökülen” tasarımı ana mürekkep filtresinin kullanıcı tarafından alet gerekmeden kolayca değişimini mümkün kılar. Hitachi CIJ yazıcıları aynı zamanda uzun bakım aralıkları ile de iyi tanınmaktadır.

Kullanıcı dostu operasyon

  • 10.4¨ renkli TFT-LCD sezgisel dokunmatik panel
  • IP 55 sınıfı koruma
  • USB yuvası
  • Ekonomik mürekkep sistemi Kolay filtre değişimi
  • 4 m esnek yazıcı kafa hortumu

Hitachi Servis

En yüksek kaliteli yazıcıların bile profesyonel olarak kurulmaları, bakılmaları ve servisi gerekir. 110 üzerinde distribütörden oluşan dünya çapındaki networkümüz sayesinde kullanıcılarımız yetkin bir desteği her zaman yanlarında hissederler.

Özellik                 RX2-SD160W
Nozul ölçüsü 65µm
Maksimum satır sayısı 3 satıra kadar (opsiyon: 5 satıra kadar)
Maksimum karakter sayısı 120 karaktere kadar (opsiyon: 1,000 karaktere kadar)
Satır sayısı Standard Opsiyon              Font
4x5 - 5’e kadar
5x5 1-3 5’e kadar
5x7(8),
9x7(8)
1-3 4’e kadar
7x10 1-3 -
11x11 1-2 (yalnız Çince) -
10x12 2 -
12x16 1 2’e kadar
18x24 1 -
24x32 - 1
Karakter yüksekliği 2 – 10 mm/ 0.08 – 0.39 inches
Maksimum yazdırma hızı (karakter/saniye)
(font 5x5, boşluk 1, 1 satır)
1,148 ‘e kadar (opsiyon: 2,296’a kadar)
Barkod yazdırma Code39, ITF, NW-7, EAN-13, EAN-8, UPC-A, UPC-E, code128 /EAN-128, EAN-13 Add-On 5, GS-1 DataBar
2D kod yazdırma Opsiyon: data matris (alfabe: 49 karakter/ rakam: 98 rakam), QR kod, Mikro QR kod
Mesaj hafızası 48 mesaj (opsiyon: 2,000 mesaja kadar (içeriğe bağlı olarak))
Veri arayüzü RS-232C baud oranları 115,200 bps’e kadar seçilebilir (opsiyon: Ethernet)
Koruma seviyesi IP55
Ekran ve bilgi girişi WYSIWYG tasarım; ekran: TFT LCD (10.4 ¨ renkli), arkadan aydınlatmalı; giriş: dokunmatik panel, giriş sesi
Ekran dili 2 dil seçilebilir İngilizce, Tayca, Vietnamca, Almanca, Fransızca, Hollandaca, İtalyanca, İspanyolca,
Portekizce, İsveççe, Danimarkaca, Yunanca, Rusça, Çekçe, Polonyaca, Arapça,
Sırpça, Türkçe, Macarca, Bulgarca, Katalanca, Romence, Fince, Norveççe, Slovence. Opsiyon: Çince, Korece, Japonca
Standard karakterler Alfanümerik(A–Z, a – z, 0 – 9), Sembol (27), boşluk: toplam 90
Kullanıcı deseni Her nokta matrisi için 200 desen
Yazdırma fonksiyonları Takvim, sayım, font bileşimi, güvenlik şifresi, vs
Giriş sinyali Ürün algılayıcı,Yazdırmayı durdur, Enkoder, İki yönlü yazdırma, Uzaktan kontrol (Başlat, Dur, Hazır, Bekleme, Reset), (NPN/PNP seçilebilir)
Çıkış sinyali Yazdırma devam ediyor veya Yazdırma tamamlandı, Çevrimiçi (NPN/PNP seçilebilir), Yazdırmaya hazır, Hata,
Harici bellek Veri saklama için USB Flash
Yazıcı kafa hortumu uzunluk / açı 4m/ 13.1 ft (düz / 90 derece) (RX-SD160W-6M = 6m kafa hortumu)
Çalışma sıcaklık aralığı 0 – 45 °C/ 32– 113 °F (JP-K69 Mürekkep)
Nem aralığı 30 – 90% Bağıl Nem (yoğuşmasız)
Güç (otomatik voltaj seçici) AC100 – 120 / 220 – 240V±10% 50 / 60Hz 150 VA (AC Giriş)
Onay CE, UL, cUL, C-Tick, FCC, ICES
Boyutlar (Genişlik×Derinlik×Yükseklik) 400× 320× 480mm/ 15.7× 12.6× 18.9 inches
Yaklaşık ağırlık 25 kg/ 55 lbs

Opsiyonlar: Barkod Okuyucu Bağlantısı, Özel İletişim Fonksiyonu, Harici Sinyal Fonksiyonu

1. Hitachi Industrial Equipment Systems Co., Ltd. (Hitachi) yazıcının hatalı çalışmasından veya problemlerinden kaynaklanan üretim kayıplarından veya her hangi bir ürün hasarından sorumlu tutulamaz.

2. Hitachi sürekli olarak ürünlerini geliştirmektedir. Bu nedenle önceden haber vermeksizin ürün tasarımlarında veya özelliklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bilgi Talep Formu