TF - Tray Şekillendirici

Colamark Technologies

TF - Tray Şekillendirici

İlaç endüstrisi

Bu makine paketleme hattında ilaç kartonlarının iç tray’lerini imal etmektedir. Rulo formatında PVC film kullanır. Termo-form  şekillendirmeden sonra kalıplı kesme sonucunda ortaya çıkan tray’ler paketleme hattına beslenir. Makine önceden şekillendirilmiş tray kullanımına göre stoklama, nakliye ve elleçlemede büyük tasarruf sağlar. TF Tray Şekillendirici Colamark Tray Yerleştirme Sistemi ile sorunsuzca entegre edilerek ilave bir verimlilik kazandırır.

Colamark hakkında

Çin’in Guangzhou Ekonomik ve Teknolojik Gelişim Bölgesinde yer alan Colamark, otomatik etiketleme ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretiminin yanında üretim hatlarının etiketleme süreçlerine yönelik ekipman üretimi ve entegrasyonu konularında faaliyet göstermektedir.

Colamark’ın çekirdek kadrosu Çin’in otomatik etiketleme endüstrisinin öncülerinden gelmektedir. Ekip, otomatik etiketleme teknolojisini ülkeye 80’lerde tanıtmış, ve o yıllardan günümüze ilaç, kişisel bakım, gıda ve içecek, akıllı kartlar ve tütün endüstrilerinde pek çok eşsiz çözüm üretmiştir.

Ürün Fotoğrafları