Ventus 520 Blow Applicator

Ventus

Ventus 520 Blow Applicator

Ventus Yaz & Yapıştır Sistemi KLINGER Finlandiya tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Gerçek zamanlı etiketleme olanakları sayesinde ürün ve etiket bilgileri kolaylıkla değiştirilebilir. Alternatif montaj imkanları Ventus yazıcıyı şirketinizin içinde bulunduğu endüstri kolundan bağımsız olarak her türlü ürün üzerine etiketleme yapmasını mümkün kılmaktadır. Modüler tasarımı şirketinizin etiketleme ihtiyaçlarına en düşük maliyetler ile çözüm sunmanıza olanak sağlar.

İlave olarak, küçük ve derli toplu yapısı size yazıcıyı değişik uygulamalar için hatlarınıza entegre etme kolaylığı sağlar. Ventus düşük maliyeti ile güvenilirlik, sağlamlık, esneklik ve kullanım kolaylığını tam ölçekte birleştirmektedir. Ventus aynı zamanda standard olarak İngilizce‘yi ve Türkçe‘yi desteklemektedir. Ventus Yaz & Yapıştır Sistemi aşağıdakiler gibi endüstri alanlarında kullanılmaktadır:

520 Üflemeli aplikatör, gerçek zamanlı yaz ve yapıştır uygulamaları içindir. Etiketlemenin yüksek hızlarda yapıldığı üretim hatları için idealdir.

Sağlam ve aynı zamanda birbirinden farklı olmayan ürünler için uygundur.

Model 520 Blow Applicator
Etiket boyutu (mm): Gen: 25-120
Boy: 30-120
Hız** (etiket/dak): 100 
Basınçlı hava (bar): 6
Boyutlar* (mm): Yük: 700
Gen: 500
Der: 350
Ağırlık* (kg): 29
Uygulama pozisyonu: Üst
Yan
* yazıcı hariç  ** etiket boyutuna bağlı  *** uygulamaya bağlı

Opsiyonlar

  • Işıklı ikaz (bir, iki veya üç renkli)
  • Fotosel
  • Stand (tekerlekli veya tekerleksiz)
  • Sona yakın etiket
     

Uygulama Pozisyonları

Yazıcılar

Ventus piyasada bulunan Sato, Zebra ve Datamax O‘Neil (200, 300 ve 600 dpi) gibi belli başlı büyük termal ve termal transfer yazıcı markaları ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

Ürün Fotoğrafları