Facebook Pixel Code

Ventus Pallet

Ventus Pallet

Ventus Pallet

Ventus Yaz & Yapıştır Sistemi KLINGER Finlandiya tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Gerçek zamanlı etiketleme olanakları sayesinde ürün ve etiket bilgileri kolaylıkla değiştirilebilir. Alternatif montaj imkanları Ventus yazıcıyı şirketinizin içinde bulunduğu endüstri kolundan bağımsız olarak her türlü ürün üzerine etiketleme yapmasını mümkün kılmaktadır. Modüler tasarımı şirketinizin etiketleme ihtiyaçlarına en düşük maliyetler ile çözüm sunmanıza olanak sağlar.

Ventus Print & Apply

Ventus Print & Apply

Ventus, 1994'ten beri piyasada yer almaktadır. İlk olarak Finlandiya pazarında ve 1997'den itibaren Avrupa'da pazarında da aktif olarak yer almaktadır.  Bugün Avrupa'da 3000'den fazla Ventus etiketleme cihazı yer almaktadır. Avrupa'daki bazı büyük müşteriler: Loreal, Philip Morris, Mars, Procter&Gamble, Shell, Hama, Schneider, Vaasan ve Vaasan, Johnson Wax, Nestlé, Pepsico, Unimilk, Chr.Hansen, Lerum...

Ventus endüstriyel uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır ve sağlamdır.

Ventus yaz yapıştır sistemi kolay ve kullanımı esnektir. Farklı alanlarda uygulamalar kolayca kullanılabilir.

Tüm Ventus modelleri aynı temel sistem kullanılarak üretilmiştir. Modüler yapısı sayesinde uygulama çözümüne bağlı olarak standart modeller gerektiğinde kolayca değiştirilebilir.

Ventus ile üst, yan veya alt etiketleme uygulamaların tümü mümkündür.

Teknik Özellikler

İlave olarak, küçük ve derli toplu yapısı size yazıcıyı değişik uygulamalar için hatlarınıza entegre etme kolaylığı sağlar. Ventus düşük maliyeti ile güvenilirlik, sağlamlık, esneklik ve kullanım kolaylığını tam ölçekte birleştirmektedir. Ventus aynı zamanda standard olarak İngilizce‘yi ve Türkçe‘yi desteklemektedir. Ventus Yaz & Yapıştır Sistemi aşağıdakiler gibi endüstri alanlarında kullanılmaktadır:

Özellikle palet etiketleme için tasarlanmıştır. Dönen bir aplikatör kafası paletin birbirine dik olan iki yüzüne de etiketleme sağlar.

Uygulama kafasının konumu etiketleri yatay veya düşey olarak uygulamak üzere ayarlanabilir.

Model Pallet (Dönen aplikatör)
Etiket boyutu (mm): Gen: 148-210
Boy: 148-210
Hız** (etiket/dak): 1-10***
Basınçlı hava (bar): 6
Boyutlar* (mm): Yük: 600
Gen: 500
Der: 400
Uygulama pozisyonu: Tek yan
İki yan
* yazıcı hariç  ** etiket boyutuna bağlı  *** uygulamaya bağlı

Opsiyonlar

  • Işıklı ikaz (bir, iki veya üç renkli)
  • Fotosel
  • Stand (tekerlekli veya tekerleksiz)
  • Sona yakın etiket
     

Uygulama Pozisyonları

Yazıcılar

Ventus piyasada bulunan Sato, Zebra ve Datamax O‘Neil (200, 300 ve 600 dpi) gibi belli başlı büyük termal ve termal transfer yazıcı markaları ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

Fotoğraflar

Dökümanlar

Bilgi Talep Formu