Altar endüstri ürünleri olarak müşterilerimize üretimin ve izlenebilirliğin en kritik noktası olan birincil ürün kodlama, koli kodlama ve palet etiketleme noktalarında kodlama, markalama ve etiketleme makineleri ile hizmet vermekteyiz.

Son yıllarda birçok işletmenin sıkça ilgilendiği konulardan olan ürün takip sistemleri, üretim takip sistemleri ve üretim yürütme sistemleri projeleri alanında müşterimizin ihtiyaç duyduğu entegre yazılım çözümleri üretmekteyiz.

Üretim hatlarınızda kullanmakta olduğunuz kodlama ve etiketleme makinelerini ERP yazılımınıza bağlayan manuel veya otomatik kullanılabilen veri transfer ve takip yazılımlarımız sayesinde maliyetten tasarruf sağlayabilir, insan hatasını ortadan kaldırabilir, aynı zamanda da hızlı şekilde rapor alabilirsiniz.

HITACHI IVMe TAKİP VE KONTROL YAZILIMI

HITACHI IVMe ile üretim alanındaki yazıcılarınıza artık ofisinizden hatta evinizden ulaşabileceksiniz.

İhtiyaç duyduğunuz her anda tüm yazıcılarınızın operasyon menüleri, bakım menüleri, dolaşım menüleri, tüketim menüleri ve hata menülerinin takibini ve yönetimini anlık olarak bilgisayarınız üzerinden yapabilirsiniz. Aynı zamanda yazıcınızın mürekkep akışının çalıştırılması ve durdurulması, hazır ve bekleme durumu arasında geçiş yapılması gibi fonksiyonları da uzaktan çalıştırabileceksiniz.

Bu avantajlara ek olarak düzenli çalıştırılamayan yedekte bulunan yazıcılarınızın çalışma planlarını önceden yapabilir ve yazıcılarınızın düzenli çalışmasını yazılımın takip etmesini sağlayabilirsiniz.

    

HITACHI REMOTE CONTROL

HITACHI Remote Control Kit ile yazıcılarınızı cep telefonu üzerinden kontrol edebilir, istediğiniz zaman çalıştırabilir veya durdurabilirsiniz.

Ayrıca bu donanım sayesinde yazıcılarınızın haftalık çalışma planını istediğiniz tarih ve saatte yapabilirsiniz. Bu özellik sayesinde yedek yazıcılarınızı Hitachi remote control kit ile düzenli olarak çalıştırır istenmeyen tıkanmaların önüne geçmiş olursunuz.

        

Ürün Takip Sistemi

İşletmenizde kullanılan ERP (Kurumsal Kaynak Planlama Sistemi) sistemi ile birincil ürün kodlama, koli kodlama ve palet etiketleme makinelerini haberleştiren ÜTS yazılımlarımız ile otomatik veri aktarımı yapılabilir, okuyucu sistemler ile kimlik doğrulama (DM veya QR) sağlayabilirsiniz. Bu sayede ürün kodlamalarında insan hatasını tamamen ortadan kaldıracağınız gibi sistemden gelen üretime ve ürüne özel veri ile benzersiz kimlikler üreterek (DM veya QR) tüm üretiminizi işletme içi (üretim, depo ve lojistik) veya tedarikçi ortamında (bayi deposu veya son tüketici rafında) izleyebilirsiniz. Bu sayede üretimden alınan tüm verileri de ERP sistemine eş zamanlı işleyebilirsiniz. Aynı zamanda ÜTS yazılımı gerçek zamanlı üretim verilerinizi de raporlamanıza olanak sağlar.

   

Üretim Takip Sistemi

Üretimin ve verimliliğin en hassas noktası ne ürettiğimizi, ne zaman ürettiğimizi, ne kadar ürettiğimizi, nerede ürettiğimizi ve nasıl ürettiğimizi bilmemizden geçmektedir. İşletme ortamlarında bu tip karmaşık verilerin manuel olarak takibi son derece riskli ve hataya açık olması sebebi ile pek tercih edilmemektedir. İşletme ortamı kargaşasında sisteme entegre üretim takip (otomatik veri izleme) yazılımlarımız karmaşık üretim prosesinizi takip etmenize ve raporlamanıza olanak sağlayacak. Üretiminizi ve verimliliğinizi kolaylıkla takip etmede işletmenize yardımcı olacaktır.

   

İlaç Takip Sistemi

DM (2D) barkodların ilaç sektöründe yaygınlaşması ile birlikte kullanılmaya başlanılan bu sistem veri tabanı ile donanımların (konveyör, yazıcı, palet etiketleyici, DM (2D) barkod okuyucu) entegre çalışmasını sağlamaktadır. İlaçların üretiminden başlayarak birincil ürün, koli ve palet noktalarında DM (2D) barkod ile kimlik kazandırılması, okuyucular ile okunması ve ürün gruplarının eşleştirilmesi sağlanır. Sağlık bakanlığı sistemi ile entegre çalışan yazılım ve donanımlarımız sayesinde de üretim, depo, lojistik, ecza deposu ve eczaneye kadar ürünlerin izlenebilmesi mümkün olmaktadır.