Facebook Pixel Code

A11 + A11QC ve A33 + A33QC - Yüksek Hızlı Önceden Doldurulmuş Şırınga Etiketleme ve İtici Çubuğu Montaj Sistemi

A11 + A11QC ve A33 + A33QC - Yüksek Hızlı Önceden Doldurulmuş Şırınga Etiketleme ve İtici Çubuğu Montaj Sistemi

A11 + A11QC ve A33 + A33QC - Yüksek Hızlı Önceden Doldurulmuş Şırınga Etiketleme ve İtici Çubuğu Montaj Sistemi

Tepsilerden şırıngaların ayrılması için çeşitli sistemler farklı DN serisi PFS ayırıcıları ile tamamlanmaktadır ve PFS etiketleme ve İtici çubuğu montaj istasyonuna otomatik olarak aktarılır. Görsel kontrol ve hassas servo tork kontrolü, sırasıyla yeterli İtici çubuğu birleşmesi ve kaymaz İtici sağlar.

Colamark Technologies

Colamark Technologies

Colamark firması, endüstri için otomatik etiketleme ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretiminin yanı sıra ambalajlama ekipmanları ve üretim hattındaki etiketleme süreci etrafındaki sistem entegrasyonu konusunda uzmanlaşmıştır.

Lider bir etiketleme çözümü sağlayıcısı olarak çözümlerimiz, ilaç, kişisel bakım, telekom, kimya ve yeme/içme sektörlerinde yer alan global 100 şirket tarafından geniş çapta kabul edilmiştir. Colamark, kuruluşundan bu yana sektör için yüzlerce etiketleme uzmanı yetiştirmiştir. 2008 yılında, ekipmanımız Çin İlaç Takip Bilgi Sistemi (www.drugadmin.com) için ana cihaz olarak seçilmiştir. İlave olarak, Colamark ambalaj endüstrisinin standardını yükseltmek için endüstriyel uzmanlarla yakın bir şekilde çalışmaktadır. Ekipmanlarımız, binlerce etiketleme uygulayıcısının eğitim aldığı Avery Dennison'ın Kunshan Baskı Koleji'nde eğitim ve demo ekipmanı olarak kullanılmaktadır. En yeni etiketleme çözümlerimiz, üretim otomasyonu, online veri toplama ve IOT bileşenlerininin özelliklerini üretim hattına sorunsuz bir şekilde entegre ederek ürün izlenebilirliğinin avantajlarını sunmaktadır.

Şirketimizin kuruluşundan bu yana vizyonumuz, “Colamark” markasını teknoloji, yaratıcılık ve tutkuyla Çin'de otomatik etiketleme ekipmanlarının önde gelen markası yapmak ve daha sonra bu markayı uluslararası ortaklarımızla yakın iş birliğimiz sayesinde dünya standartlarında bir otomatik etiketleme ekipmanı markası haline getirmek için daha da geliştirmek olmuştur. Bugün “Colamark” markası, Çin ve Asya'da otomatik etiketleme ekipmanlarının lideri konumunu başarıyla elde etmiştir. Değişik ülkelerdeki denizaşırı müşterilerimiz tarafından takdir edilen ekipman kurulumları yapıyoruz. Vizyonumuza doğru çok önemli ilk adımı başardık.

Colamark, iş ve teknolojide uluslararası ortaklarımızla iş birliği yaptığımız Hong Kong'dan yönetilmektedir. Çin'de, Guangzhou şehrinde bir mühendislik ve üretim merkezini, Guangzhou, Şanghay, Pekin, Wuhan, Chongqing, Qindao ve Hong Kong şehirlerinde doğrudan satış ağımızı ve ayrıca ülke genelindeki diğer büyük şehirlerde de bir distribütör ağını yönetmekteyiz. Satış ve servis mühendislerimizin tümü, ortak değerlerimizi ve “önce müşteri” sloganını paylaşan iyi eğitimli ve deneyimli profesyonellerdir.

Teknik Özellikler

PFS Montajı için Diğer Tamamlayıcı Çözümler: 

  • PFS Ayırıcı (Denester), Görsel Kontrol İstasyonu,
  • Geri kaçış kilidi Montaj Makinesi, İğne Muhafazası Montaj Makinesi,
  • PFS Blister Paketleme Makinesi

+ Otomatik Ayırıcı + Etiketleme ve İtici Montajı + Blister Paketleme Çözümü

Otomatik Ayırıcı + Görsel Kontrol + PFS Geri kaçış kilidi Montajı*
Etiketleme ve İtici Montajı + Blister Paketleme Çözümü

 

PFS İğne Muhafazası / Geri kaçış kilidi Montaj Sistemi 

İğne uygun şekilde kapatılmazsa, kullanılmış önceden doldurulmuş şırıngaların bertarafı tehlikelidir. Modern PFS normalde, PFS'in kullanımı bittiğinde iğneyi güvenli bir şekilde kapatmak üzere otomatik olarak etkinleştirilen bir iğne muhafazası ile monte edilir. Geri kaçış kilitleri ayrıca genellikle enjeksiyonla işlemeyi ve yönetmeyi kolaylaştırmak için kullanılır. İğne muhafazası ve geri kaçış kilitlerin piyasada farklı tedarikçileri ve modelleri vardır ve bunların PFS üzerinde hızlı ve güvenli bir şekilde otomatik montajı, PFS doldurma ve bitirme hattında zorlu bir iştir. Colamark, piyasadaki en yaygın iğne muhafaza ve geri kaçış kilit şekillerinin ihtiyacını karşılamak için kanıtlanmış bir dizi çözüm sunar. Sistem ayrıca A11 etiketleme ve zımba çubuğu montaj makinesi ile B200 blister paketleme makinesi arasında sorunsuz bir şekilde sıralı olarak bağlanabilir.


10 istasyonlu yarı otomatik ampul kontrol sistemi

DN Serisi Önceden Doldurulmuş Şırınga Ayırma Makinesi

Ayırma makinesi, tepsi kutularında saklanan önceden doldurulmuş şırıngaları dolum ve mühürleme işlemlerinden sonra boşaltabilme özelliğine sahip bir ekipmandır ve önceden doldurulmuş şırıngaları akıllı kontroller aracılığıyla düzgün bir şekilde etiketleme ve İtici çubuğu montaj makinesine dağıtır ve sonrasında yavaş ve verimsiz manuel çalışmanın ve beklenmedik PFS hasarları problemini çözen boş tepsi kutularının otomatik olarak toplanması işlevlerini yürütür. Aynı zamanda üretim verimliliği ve etkinliğini arttırır ve garanti altına alır. Değişik tipteki etiketleme ve İtici çubuğu montaj makinesinin besleme hızının karşılanması açısından, Colamark, müşterilerin ihtiyacına göre farklı orta hız, yüksek hızlı ve ultra yüksek hızlı sistemler de geliştirmiştir. DN serisi PFS ayırma makinesi, etiketleme ve İtici çubuk montaj makinelerinin ideal partneridir.

Yarı Otomatik Kontrol Sistemi

Bu makine, penisilin şişesi, ampul şişesi, önceden doldurulmuş şırınga ve diğer muhafazaların yarı otomatik görsel kontrolü için uygundur. Besleme konveyörü bandı boyunca Kontrol nesneleri, konveyör bandı üzerinde sırayla düzenlenir ve dönerek ilerler. Kontrol istasyonunda, kontrolör, düşük güçlü büyüteç aracılığıyla ürünlerin çeşitli kusurlarını doğru bir şekilde kontrol edebilir. Çift istasyon, dört istasyon, altı istasyon uygulaması vb. için kullanılabilir. Yerleşim tasarımları için bölünmüş akış, karışmış akış taşıma modları da geçerlidir.

Yüksek Kapasiteli Tampon Platformu

Akış yönündeki ve akışın karşısındaki ekipmanların birbiri arasında kesintisiz bağlantıyı temin etmek için paketleme hattının sonunda, transfer görevini etkin bir şekilde tamamlamak için akış yönündeki ve akışın karşısındaki ekipmanların malzeme giriş ve çıkış durumunu kontrol eden, blister ambalaj sisteminde kesintisiz malzeme teminini sağlayan ve yukarı akış sistemindeki yığılma problemini önleyen yüksek kapasiteli tampon platformu gereklidir.

Videolar

Ürüne ait video bulunamamıştır!

Bilgi Talep Formu