Facebook Pixel Code

A73 Serisi - Üstten-Alttan Etiketleme Sistemi

A73 Serisi - Üstten-Alttan Etiketleme Sistemi

A73 Serisi - Üstten-Alttan Etiketleme Sistemi

A73 serisi, etiketleme motorunun ve uyumlu cihazlarının kurulumuna imkan vermek için konveyör yüzeyinin altında boş alan sağlayacak şekilde bir çıkmalı yapı kullanır. 

Colamark Technologies

Colamark Technologies

Colamark firması, endüstri için otomatik etiketleme ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretiminin yanı sıra ambalajlama ekipmanları ve üretim hattındaki etiketleme süreci etrafındaki sistem entegrasyonu konusunda uzmanlaşmıştır.

Lider bir etiketleme çözümü sağlayıcısı olarak çözümlerimiz, ilaç, kişisel bakım, telekom, kimya ve yeme/içme sektörlerinde yer alan global 100 şirket tarafından geniş çapta kabul edilmiştir. Colamark, kuruluşundan bu yana sektör için yüzlerce etiketleme uzmanı yetiştirmiştir. 2008 yılında, ekipmanımız Çin İlaç Takip Bilgi Sistemi (www.drugadmin.com) için ana cihaz olarak seçilmiştir. İlave olarak, Colamark ambalaj endüstrisinin standardını yükseltmek için endüstriyel uzmanlarla yakın bir şekilde çalışmaktadır. Ekipmanlarımız, binlerce etiketleme uygulayıcısının eğitim aldığı Avery Dennison'ın Kunshan Baskı Koleji'nde eğitim ve demo ekipmanı olarak kullanılmaktadır. En yeni etiketleme çözümlerimiz, üretim otomasyonu, online veri toplama ve IOT bileşenlerininin özelliklerini üretim hattına sorunsuz bir şekilde entegre ederek ürün izlenebilirliğinin avantajlarını sunmaktadır.

Şirketimizin kuruluşundan bu yana vizyonumuz, “Colamark” markasını teknoloji, yaratıcılık ve tutkuyla Çin'de otomatik etiketleme ekipmanlarının önde gelen markası yapmak ve daha sonra bu markayı uluslararası ortaklarımızla yakın iş birliğimiz sayesinde dünya standartlarında bir otomatik etiketleme ekipmanı markası haline getirmek için daha da geliştirmek olmuştur. Bugün “Colamark” markası, Çin ve Asya'da otomatik etiketleme ekipmanlarının lideri konumunu başarıyla elde etmiştir. Değişik ülkelerdeki denizaşırı müşterilerimiz tarafından takdir edilen ekipman kurulumları yapıyoruz. Vizyonumuza doğru çok önemli ilk adımı başardık.

Colamark, iş ve teknolojide uluslararası ortaklarımızla iş birliği yaptığımız Hong Kong'dan yönetilmektedir. Çin'de, Guangzhou şehrinde bir mühendislik ve üretim merkezini, Guangzhou, Şanghay, Pekin, Wuhan, Chongqing, Qindao ve Hong Kong şehirlerinde doğrudan satış ağımızı ve ayrıca ülke genelindeki diğer büyük şehirlerde de bir distribütör ağını yönetmekteyiz. Satış ve servis mühendislerimizin tümü, ortak değerlerimizi ve “önce müşteri” sloganını paylaşan iyi eğitimli ve deneyimli profesyonellerdir.

Teknik Özellikler

Modüler tasarımı ve çok çeşitli işlevsel bileşenleri ile A73 serisi, C-sarım, D-sarım ve E-sarım formatları dahil olmak üzere kapaklı kapların üstten/alttan etiketlemesi ve sarmalı etiketlemesi için idealdir. Üzerinde düşünülmüş tasarım, geniş uygulanabilir boyut aralığı, esnek yapılandırma ve kullanım kolaylığı sunarak bu seriyi taze gıda, unlu mamuller, meyve ve sebze, kişisel bakım ürünleri endüstrileri için ideal bir etiketleme çözümü haline getirir.

A73 serisi, farklı modellere göre yapılandırılabilir. Tipik A732 modeli, üstten ve alttan etiketleme için iki etiketleme motoru, kolay bağlantı için giriş ve çıkış konveyörleri ve etiketleme için ürünlerin taşınması için bir kavrayıcı bant ile yapılandırılmıştır. Kavrayıcı bant ile taşıma, ürünlerin ağırlığı ve kalınlığından bağımsız olarak etiketleme hassasiyetini temin etmek üzere ürünlerin tam kontrolünü sağlar.

Ayrıca, üst/alt yüzeylerin her noktasına erişime imkan vererek herhangi bir etiketleme kör noktasının oluşumuna engel olur ve C-sarım ve D-sarım etiketleme formatlarının kullanımına imkan verir. A732 ayrıca iki ardışık konveyör, çift paralel konveyör ve uzatılmış kavrayıcı bantlar dahil olmak üzere üstten/alttan erişim için farklı taşıma yöntemleriyle yapılandırılabilir.

Fotoğraflar

Videolar

Ürüne ait video bulunamamıştır!

Podcastler

Ürüne ait podcast bulunamamıştır!

Bilgi Talep Formu