Facebook Pixel Code

İlaç Sayım ve Paketleme Hattı

İlaç Sayım ve Paketleme Hattı

İlaç Sayım ve Paketleme Hattı

Bu hat, hap, ilaç, kapsül ve yumuşak jel gibi katı dozların paketlenmesi içindir. Colamark'ın patentli görsel sayım teknolojisini kullanır. Çeşitli hat bileşenleri ve farklı seviyede kapasite seçenekleri ile esnek hat yapılandırması sunar.

Colamark Technologies

Colamark Technologies

Colamark firması, endüstri için otomatik etiketleme ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretiminin yanı sıra ambalajlama ekipmanları ve üretim hattındaki etiketleme süreci etrafındaki sistem entegrasyonu konusunda uzmanlaşmıştır.

Lider bir etiketleme çözümü sağlayıcısı olarak çözümlerimiz, ilaç, kişisel bakım, telekom, kimya ve yeme/içme sektörlerinde yer alan global 100 şirket tarafından geniş çapta kabul edilmiştir. Colamark, kuruluşundan bu yana sektör için yüzlerce etiketleme uzmanı yetiştirmiştir. 2008 yılında, ekipmanımız Çin İlaç Takip Bilgi Sistemi (www.drugadmin.com) için ana cihaz olarak seçilmiştir. İlave olarak, Colamark ambalaj endüstrisinin standardını yükseltmek için endüstriyel uzmanlarla yakın bir şekilde çalışmaktadır. Ekipmanlarımız, binlerce etiketleme uygulayıcısının eğitim aldığı Avery Dennison'ın Kunshan Baskı Koleji'nde eğitim ve demo ekipmanı olarak kullanılmaktadır. En yeni etiketleme çözümlerimiz, üretim otomasyonu, online veri toplama ve IOT bileşenlerininin özelliklerini üretim hattına sorunsuz bir şekilde entegre ederek ürün izlenebilirliğinin avantajlarını sunmaktadır.

Şirketimizin kuruluşundan bu yana vizyonumuz, “Colamark” markasını teknoloji, yaratıcılık ve tutkuyla Çin'de otomatik etiketleme ekipmanlarının önde gelen markası yapmak ve daha sonra bu markayı uluslararası ortaklarımızla yakın iş birliğimiz sayesinde dünya standartlarında bir otomatik etiketleme ekipmanı markası haline getirmek için daha da geliştirmek olmuştur. Bugün “Colamark” markası, Çin ve Asya'da otomatik etiketleme ekipmanlarının lideri konumunu başarıyla elde etmiştir. Değişik ülkelerdeki denizaşırı müşterilerimiz tarafından takdir edilen ekipman kurulumları yapıyoruz. Vizyonumuza doğru çok önemli ilk adımı başardık.

Colamark, iş ve teknolojide uluslararası ortaklarımızla iş birliği yaptığımız Hong Kong'dan yönetilmektedir. Çin'de, Guangzhou şehrinde bir mühendislik ve üretim merkezini, Guangzhou, Şanghay, Pekin, Wuhan, Chongqing, Qindao ve Hong Kong şehirlerinde doğrudan satış ağımızı ve ayrıca ülke genelindeki diğer büyük şehirlerde de bir distribütör ağını yönetmekteyiz. Satış ve servis mühendislerimizin tümü, ortak değerlerimizi ve “önce müşteri” sloganını paylaşan iyi eğitimli ve deneyimli profesyonellerdir.

Teknik Özellikler

Süreç Akışı:

Şişe Düzene Sokma - Görsel ilaç sayımı - Ağırlık kontrolü ve metal dedektörü - Nem alıcı yerleştirici - Kapaklayıcı - Endüksiyola Kapatıcı - Etiketleyici

• Şişe Düzene Sokucu
Basit bir tasarıma sahiptir ve kompakt boyutludur. Şişe seçimi için döner tabla ve hava jeti kullanır. Şişeleri yığından ayırır, hızlı ve güvenli bir şekilde ana konveyör üzerine dik bir şekilde besler.

• Nem Alıcı Yerleştirici
İlaç doldurmadan önce veya sonra her şişe içine nem alıcı poşetini otomatik olarak keser ve yerleştirir. Rulo formunda nem alıcı poşetler için uygundur. Etkinliği sağlamak için isteğe bağlı onay sensörü kullanılabilir.

• Endüksiyonla Kapatıcı
Kapağın içindeki alüminyum dolguda ısı üretmek için elektromanyetik indüksiyon etkisi kullanılır, dolgu üzerindeki kompozit tabaka eritilir ve şişenin ağız kenarı ile mükemmel bir kapatma oluşturulur. Bu uygulama için A.B.D.'den Enercon marka kapatıcıyı kullandık. Seçilmiş tedarikçilerin çeşitli yüksek kaliteli endüksiyonla kapatma ekipmanı modelleri ayrıca mevcuttur.

• Otomatik Kontrol Terazisi
Şişe içindeki içerik bütünlüğünü tespit etmek için hareketli şişe ağırlığını yüksek hızda doğru bir şekilde ölçer. Daha yüksek hassasiyet gerektiren uygulamalar için, boş şişe ağırlığını ölçmek için ilave bir kontrol terazisi kullanılabilir, bu sayede şişe net ağırlığı hesaplanabilir. Bu uygulamada Mettler-Toledo marka kontrol terazisi kullandık, Seçilmiş tedarikçilerin çeşitli yüksek kaliteli kontrol terazisi modelleri ayrıca mevcuttur.

• Etiketleyici
Etiketleme, birçok değişik şişe şekli, etiketleme modu ve etiket üzerinde aktarılan bilgilerin artan önemi yüzünden hattın en standart olmayan bölümüdür. Colamark, yuvarlak, kare, düz, oval ve konik dahil olmak üzere farklı şişe şekil gereksinimine hitap etmek üzere geniş bir etiketleyici modeli yelpazesini ve ayrıca etiket bilgisi bütünlüğünü sağlamak için online etiket kontrolü için çok çeşitli seçenekler sunar.

Fotoğraflar

Videolar

Ürüne ait video bulunamamıştır!

Podcastler

Ürüne ait podcast bulunamamıştır!

Bilgi Talep Formu