Facebook Pixel Code

RW Serisi - Etiket Geri Sarıcı

RW Serisi - Etiket Geri Sarıcı

RW Serisi - Etiket Geri Sarıcı

RW serisi Etiket Geri Sarıcı, etiket aplikatör kullanıcıları için etiket miktarını doğru bir şekilde takip etmelerine, rulo yönünü değiştirmelerine, önceden basılı etiket rulolarına üst baskı yapmalarına ve hatta çoklu etiket rulolarını dilmelerine imkan veren yardımcı bir üründür. R serisi, yatay veya dikey çalışma modunda mevcuttur.

Colamark Technologies

Colamark Technologies

Colamark firması, endüstri için otomatik etiketleme ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretiminin yanı sıra ambalajlama ekipmanları ve üretim hattındaki etiketleme süreci etrafındaki sistem entegrasyonu konusunda uzmanlaşmıştır.

Lider bir etiketleme çözümü sağlayıcısı olarak çözümlerimiz, ilaç, kişisel bakım, telekom, kimya ve yeme/içme sektörlerinde yer alan global 100 şirket tarafından geniş çapta kabul edilmiştir. Colamark, kuruluşundan bu yana sektör için yüzlerce etiketleme uzmanı yetiştirmiştir. 2008 yılında, ekipmanımız Çin İlaç Takip Bilgi Sistemi (www.drugadmin.com) için ana cihaz olarak seçilmiştir. İlave olarak, Colamark ambalaj endüstrisinin standardını yükseltmek için endüstriyel uzmanlarla yakın bir şekilde çalışmaktadır. Ekipmanlarımız, binlerce etiketleme uygulayıcısının eğitim aldığı Avery Dennison'ın Kunshan Baskı Koleji'nde eğitim ve demo ekipmanı olarak kullanılmaktadır. En yeni etiketleme çözümlerimiz, üretim otomasyonu, online veri toplama ve IOT bileşenlerininin özelliklerini üretim hattına sorunsuz bir şekilde entegre ederek ürün izlenebilirliğinin avantajlarını sunmaktadır.

Şirketimizin kuruluşundan bu yana vizyonumuz, “Colamark” markasını teknoloji, yaratıcılık ve tutkuyla Çin'de otomatik etiketleme ekipmanlarının önde gelen markası yapmak ve daha sonra bu markayı uluslararası ortaklarımızla yakın iş birliğimiz sayesinde dünya standartlarında bir otomatik etiketleme ekipmanı markası haline getirmek için daha da geliştirmek olmuştur. Bugün “Colamark” markası, Çin ve Asya'da otomatik etiketleme ekipmanlarının lideri konumunu başarıyla elde etmiştir. Değişik ülkelerdeki denizaşırı müşterilerimiz tarafından takdir edilen ekipman kurulumları yapıyoruz. Vizyonumuza doğru çok önemli ilk adımı başardık.

Colamark, iş ve teknolojide uluslararası ortaklarımızla iş birliği yaptığımız Hong Kong'dan yönetilmektedir. Çin'de, Guangzhou şehrinde bir mühendislik ve üretim merkezini, Guangzhou, Şanghay, Pekin, Wuhan, Chongqing, Qindao ve Hong Kong şehirlerinde doğrudan satış ağımızı ve ayrıca ülke genelindeki diğer büyük şehirlerde de bir distribütör ağını yönetmekteyiz. Satış ve servis mühendislerimizin tümü, ortak değerlerimizi ve “önce müşteri” sloganını paylaşan iyi eğitimli ve deneyimli profesyonellerdir.

Teknik Özellikler

İsteğe bağlı kontrol cihazları & ret mekanizmaları

  1. Görsel kontrol sistemi
  2. Ret
  3. Hava silindiri yönlendirici
  4. Hava üfleme yönlendirici
  5. Yıldız çark yönlendirici
  6. Barkod kontrolü
  7. Flip konveyör yönlendirici

İsteğe bağlı çevrimiçi kodlama cihazları

(A) HP TIJ mürekkep püskürtmeli kodlayıcı

(B) CIJ kodlayıcı

(C) Termal baskı/aplikatör

(D) DOD yüksek çözünürlüklü dijital baskı

(E) Sıcak damga kodlayıcı

(F) Termal transfer üstüne yazıcı

(G) Lazerle markalama

İsteğe bağlı yükleme, toplama ve tamponlama cihazları

(I) Döner tabla

(II) Çok hatlı tamponlama konveyör tablası

(III) yüksek hızlı yükleme platformu

Fotoğraflar

Videolar

Ürüne ait video bulunamamıştır!

Podcastler

Ürüne ait podcast bulunamamıştır!

Bilgi Talep Formu