Facebook Pixel Code

UX Serisi Premium Sınıfı İnkjet Kodlama Cihazları

UX Serisi Premium Sınıfı İnkjet Kodlama Cihazları

UX Serisi Premium Sınıfı İnkjet Kodlama Cihazları

Verimli, Kullanımı Kolay, Esnek. Temel Model, Standart ve Premium olmak üzere üç ayrı modelden oluşan yeni UX serisinin kartuşlu yeni mürekkep sistemi mürekkep değiştirmeyi temiz ve basit hale getiriyor. Mürekkep ve solvent kartuşları, israfı önleyerek son damlasına kadar kullanma imkanı sunuyor.

Hitachi Coding and Marking Solutions

Hitachi Coding and Marking Solutions

Hitachi, 45 yılı aşkın bir süredir endüstriyel markalama alanında kendini kanıtlamış Continuous Inkjet (Sürekli Mürekkep Püskürtmeli) (CIJ) prensibine dayalı yüksek performanslı inkjet yazıcılar geliştirmiş ve üretmiştir.

Hitachi Endüstriyel IJ yazıcılar, çok çeşitli uygulamalar için ideal olan temassız baskı yöntemini benimseyen yüksek hızlı yazıcılardır. Son kullanma tarihleri, logolar, barkodlar, parti numaraları ve karekodlar uygulayabilen yeni UX2 Serisi, hem karmaşık hem de standart uygulamalar için mükemmel bir çözümdür.

Yüksek Güvenilirlik

Hitachi ürünleri zorlu ortam koşullarında son derece güvenilir olmalarıyla ünlüdür. İşlevsel açıdan kritik tüm parçalar kurum içinde üretilmektedir. Hitachi’nin kendi parçalarının kullanılması, yüksek kalite düzeyinin, güvenilirliğinin ve paranın karşılığını mükemmel bir şekilde verdiğinin altını çizmektedir.

Uygun Maliyet

Yeni ekonomik mürekkep geri kazanım tekniği sayesinde elde edilen endüstri öncüsü düşük solvent sarfiyatı ve çok düşük bakım maliyetleri ile toplam sahip olma maliyeti en düşük düzeyde tutulmaktadır.

Global Satış & Servis Ağı

Sizinle lokal olarak çalışabilecek global bir şirket mi arıyorsunuz? Hitachi sizlere markalama, kodlama ve takip edilebilirliğe yönelik zorlukların üstesinden koordineli bir şekilde gelmeniz için global olarak satış ve servis ağı sunmaktadır. Bulunduğunuz konumların her biri için ve tüm kuruluşunuz genelinde sunacağımız uluslararası tutarlılık, global bakış açısı, geniş çaplı uzmanlık ve kullanıcıya özel koordineli hizmetlerimizle hedeflerinize ulaşmanızın en büyük destekçisi olacağız. Global ekibimiz, dünya çapındaki teknik uzmanlıklarını karşılaştığınız sorunların çözümünde kullanarak sizlere tutarlı bir şekilde yardımcı olur. Yapmış olduğumuz iş analizi ve uyguladığımız projelerin neticesinde sizlere sunmak için somut ve kanıtlanmış çözümler ürettik. Ayrıca, tedarikçiler, OEM’ler (Orijinal ürün üreticisi) ve nihai kullanıcılar arasında sınır ötesi proje yönetimi ve koordinasyonu sunuyoruz.

Bu sayede, daha fazla görünürlük elde eder, zamandan ve paradan tasarruf edersiniz.

Teknik Özellikler

Güvenilirlik

Hitachi ürünleri, zorlu ortamlarda son derece güvenilir olmalarıyla ünlüdür. İşlevsel olarak kritik olan tüm parçalar şirket içinde üretilir. Hitachi'nin kendi bileşenlerinin kullanılması yüksek kalite düzeyleri sağlar, güvenilirliği artırır ve harcanılan paranın karşılığını verir.

Temiz ve Kolay Kartuş Sistem

Akıllı tüketim malzemesi kartuş sistemimizde hatalar artık imkansız. Yanlış mürekkeple yazdırma veya yanlış kartuş takma riski yoktur. Yeni kartuşlar, yazıcı çalışırken kolayca değiştirilebilir ve kesintisiz üretim sağlar.

  • Mürekkep dökülmesi yaşanmaz
  • Son damlaya kadar kullanılır
  • Tüketim malzemesi yönetim hatalarını ortadan kaldırır

Benzersiz, basitleştirilmiş kullanıcı arayüzü

Yeni, simge tabanlı, 10,4 inç tam renkli dokunmatik panelimiz kolay ve açık bir gezinme sağlar. Simgeler, mürekkep düzeyini ve verimli tüketim malzemesi değişimini gösterir.

  • Gelişmiş kullanım kolaylığı
  • Hatasız çalışma için
  • WYSIWYG tasarımı

Ağ Entegrasyonu

Standart olan ethernet, kablo kullanımında tasarruf sağlar, güçlendirilmiş ağ özelliği daha kolay bir sistem yapısını mümkün kılar ve ana bilgisayar sistemi ile toplu yönetim iki veya daha fazla cihazın kolayca ağa bağlanmasını sağlar.

Toplam Sahip Olma Maliyeti

En yeni, patentli Hitachi teknolojisini kullanan Premium modeli, daha düşük çalışma maliyetleri sunacak şekilde tasarlanmış yeni bir Sıvı Tüketimi Azaltma Sistemine sahiptir. Bu yeni sistemle UX Serisi, piyasadaki en düşük solvent kullanımını sunar ve böylece toplam sahip olma maliyetini azaltır.

Makeup tüketimi optimizasyonu ile%50'ye varan düşüş imkanı.

Yazıcı Kafası

Yeni ergonomik olarak tasarlanmış yazıcı kafası, süt ve meyve suyu kutuları gibi kaplara yazdırma işlemleri için idealdir. Yeni baskı teknolojimiz altı satırda yazdırma gerçekleştirmeye imkan tanır. Tek hatta yüksek hızda mükemmel kalitede yazdırma da yapılabilir.

  • 6 satırda yazdırma
  • Yüksek hızda tek hatta yazdırma
  • Ergonomik olarak tasarlandı

Zorlu ortamlar için tasarlandı

Paslanmaz çelik kabin, IP65 ile sunulur ve çevre ve hijyenle ilgili tüm talepleri karşılamak için basınçlı su ve endüstriyel deterjanla yıkama imkanı sağlar. IP65 korumasına sahip UX Serisi, et ve mandıra sektörlerindeki uygulamalar için ideal seçenektir.

Bilgi Talep Formu